בחירת חברה למכירת ציורי שמן

פרק בונוסהקריטריונים לבחירה של חברה לציורי שמן דומים לאלה של העגלות. כמו בעגלות, כדאי למצוא חברה אמינה, שתהיה גלויה אתכם, ובשניהם כדי לשאול אנשים שעבדו שם מה הם חושבים.

אם זאת, בניגוד לעבודה בעגלות שבו הקניון קבוע ומאוד חשוב, בציורי שמן אתם תעברו ממקום למקום, ובכל פעם תעבדו בשכונות אחרות, חלקם יותר טובות וחלקם פחות. בנוסף, מספר החברות שעוסקות במכירת ציורי שמן קטן יותר משמעותי, לפחות באזורים שאני הייתי בהם, ולפעמים תהיה לכם בחירה פשוטה בין 2-3 חברות.

אז איך בוחרים?

1. אמינות ושקיפות – חברה שתיתן לכם את כל המידע שתצטרכו, ותתן לכם להרגיש בנוח היא חברה שתוכלו לעבוד בה. חברה שתמחמקת משאלות, ושלא מפסקת לכם מידע היא חברה שלא תרצו לעבוד בה, וכנראה שיש שם משהו שהם מנסים להסתיר.

2. תנאים – תשימו לב כמה באילו מגורים אתם נמצאים. בדרום אפריקה למשל, יש הרבה דירות מעולות, ואין שום סיבה להתפשר. לגבי השכר שלכם, בדרך כלל במכירת ציורים, יש לכם מחיר מינימאלי שבו תוכלו למכור את הציורים. אם תמכרו ביותר תקבלו את הסכום שמכרתם (לדוגמא אם מכרתם ציור ששווה 100 שקל ב 200, תקבלו את ה – 100 שקל או אחוזים מזה).

2. חברים – התייעצו עם אנשים שעבדו שם. הם יוכלו לתת לכם המלצות מעולות, ואולי אפילו יתנו לכם קצת טיפים למכירות.

3. בחירת עיר בהתחשב בעונות השנה – בעבודה בציורי שמן אתם הרבה יותר חשופים לתנאי מזג האוויר. באותה מדינה בדיוק, יכול להיות מזג אוויר שונה לגמרי בין שני ערים. תוציאו מהשקלול את החברה בה תעבדו, ותסעו לפי העיר שבה אתם רוצים לעבוד.

4. ותק – אמנם אין עמדות וקניונים שיהיו מושפעים מהותק, אך תמיד כדאי לעבוד אצל אנשים שהרבה זמן בתחום ויודעים טוב מאוד מה הם עושים. אנשים עם ותק יוכלו לתת לכם הדרכות יותר טובות, ולארגן את הדברים בצורה הרבה יותר יעילה. לוגיסטיקה חשובה במיוחד במכירת ציורי שמן מכיוון שמאוד ניידים במהלך יום העבודה.

לגבי חיפוש חברה למכירת ציורי שמן דרך באינטרנט – בהמשך למאמר הזה ולמאמר איך לבחור חברת עגלות, ולאור הבקשות הרבות, הוספתי קישור לחברות שאני יכול להמליץ עליהם:

1. קישור לעמוד יצירת קשר – חברת הייעוץ והשמה שאני נסעתי איתה (חינם)

2. קישור לעמוד יצירת קשר – חברת הייעוץ והשמה המומלצת על ידי חברים שעבדו איתי (חינם)

תשתמשו בטיפים שהבאתי לכם, תבחנו טוב את החברות השונות שיתווכו לכם. הם אמנם עוברות סינון מסוים ע"י חברת ההשמה, אבל עדיין תצטרכו לבחור את זאת שהכי מתאימה לכם. שיהיה הרבה בהצלחה!

ועכשיו קצת מידע שימושי למי שכבר מצא עבודה :

דגשים על מכירת ציורי שמן בדרום אפריקה

– בקייפטאון הכי טוב לעבוד בקיץ. עונת הקיץ מתחילה בדצמבר ונגמרת בערך באפריל. אם אתם טסים בחורף שלהם, והחלטתם שאתם רוצים לעבוד בציורי שמן, הייתי ממליץ להתחיל בדרבן, או ביוהנסבורג.

–  בדרום אפריקה, ולדעתי גם באופן כללי בעולם, אנשים אוהבים לראות דברים עם העיניים. שאתם מוכרים את הציורים, אל תספקו רק בלדבר, וממש תראו להם איך הציור נראה על הקיר, ואיך הוא משפר את האווירה, בלי לשאול יותר מדי שאלות.

– תזכרו שאנשים קונים חוויה ולא רק תמונה. תמונה שיש מאחוריה רגש תמכור הרבה יותר מסתם תמונה יפה ככל שתהיה. תסבירו להם איזה רגשות היא מעבירה, ותבנו להם את הסיפור שהם כל כך מחכים לו.

מידע נוסף על כל עיר תוכלו למצוא במאמר על עבודות בדרום אפריקה – הערים השונות.

אז אחרי שמצאתם חברה, הגיע להתחיל לעבור על רשימת הציוד לחו"ל והכנות לקראת הטיסה לדרום אפריקה.

פרק בונוס

ציורי שמן בדרום אפריקה - אחד הציורים

ציורי שמן בדרום אפריקה – אחד הציורים