בחירת חברת עגלות טיפים המלצות וקישורים

בחירת חברת עגלות אינה דבר פשוט בכלל. אתם מוצפים במידע, כל אחד אומר שהוא הכי טוב, וכולם משתמשים בביטויים מפתים כמו "חברה משפחתית" או "משכורות מטורפות". קשה לדעת במי לבחור.

בשביל זה אני אכתוב לכם מדריך קצר וקולע שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי בחירת החברה בה תלכו לעבוד. נתחיל מאיך בכלל מגיעים אליהם?

יצירת הקשר עם חברות עגלות, ציורי שמן אבטחה ועוד 

כרגע הרוב המוחלט של המקומות שמציעים עבודה בחו"ל, עובדים עם חברות השמה. אני באופן אישי נעזרתי בשירותים של אחת מהחברות האלה. יש 2 חברות השמה גדולות שאני יכול להמליץ אליהם, הראשונה מניסיון אישי, והשנייה מניסיון של חברים. השארתי לכם קישורים לשתיהן.

אם אתם מתעניינים בעבודה בחו"ל (וכנראה שכן אחרת לא הייתם פה 😉 ) תשאירו פרטים ליצירת קשר עם החברות המומלצות ותשמעו מה יש להם להציע. אני ועוד הרבה חברים נוספים כבר עשינו את זה, וזה לוקח בערך 15 שניות 🙂

1. קישור לעמוד יצירת קשר – חברת הייעוץ והשמה שאני נסעתי איתה (חינם)

2. קישור לעמוד יצירת קשר – חברת הייעוץ והשמה המומלצת על ידי חברים שעבדו איתי (חינם)

מזל טוב! סיימתם את שלב חיפוש החברות באינטרנט. אתם יכולים לנוח ולחכות בכיף להצעות שיגיעו…

כן זה היה קצר, אני יודע 🙂 אבל במקרה של עבודה בחו"ל כמעט כולם עובדים עם לפחות אחת מחברות ההשמה האלה ו"כל הדרכים מובילות לרומא".

תשתמשו בטיפים שאני הולך לתת לכם בהמשך המאמר כדי לבחור את החברה שהכי תתאים לכם מבין המבחר שהם יביאו לכם. מקסימום אם לא תמצאו חברה שתאהבו, תמיד אפשר להישאר בארץ, לפחות תדעו מה אתם מפסידים.

והכי חשוב… אל תדאגו יותר מדי הולך להיום לכם כיף 🙂 אני באופן אישי קיבלתי חוויה מטורפת, טיילתי, הרווחתי כסף והכי חשוב למדתי איך לדבר, למכור, ולשכנע בצורה הכי טובה שיש.

אז בואו נתחיל…

טעות גדולה שאנשים עושים זה שהם חושבים לטוס ולמצוא כבר עבודה על הדרך, ובאמת אחד החברים שלי החליט לקחת את העניינים לידיים, טס לשם והחליט למצוא עבודה בעצמו, אחרי שהוא יבדוק את הקניונים והחברות בעיניים. בתכלס, הוא פשוט בילה המון זמן בחיפושי עבודה ונסיעות, ובזבז הרבה כסף על מחייה בינתיים. בסוף הוא התפשר על החברה הראשונה בה היו משרות פנויות, והסכימה לקבל אותו.

אז איך בכל זאת אנחנו יכולים לבחור חברת עגלות בלי לראות את מקום העבודה?

1. בקשו לראות תמונות – אין טוב ממראה עיניים, ואם יש להם תמונות של הדירה הקניונים או המקום שיחקתם אותה. הנוסף, תמיד תוכלו לשאול על העיר שבה תוכלו לעבוד ולחפש תמונות של העיר ומידע בגוגל בבית.

2. אנשים שעבדו שם – במידה ואתם מכירים באופן אישי אנשים שעבדו במדינה בה אתם מתכננים לעבוד, תשאלו אותם. הם ידעו מעולה את היתרונות והחסרונות בכל מקום, וברב המקרים יכירו את רוב החברות שעבודות שם. אל תתביישו, ותרגישו חופשיים לדבר עם אנשים שלא דיברתם איתם הרבה זמן וגם עם חברים של חברים.

חברות רבות יציעו לכם לדבר עם אנשים שלהם שעובדים שם. אתם יכולים לעשות את זה וזה יותר טוב מכלום, אבל קחו את כל מה שהם יגידו בערבון מוגבל.

3. עזרה בתהליך ושקיפות – בדקו האם החברה מוכנה לעזור לכם. אם היא תיתן לכם מידע רב על מקום המגורים, חיי היום יום, תעזור לכם עם הסידורים לפני, ותקבלו את ההרגשה שיש על מי לסמוך, כנראה שזה באמת כך. אם הם מתחמקים משאלות רבות, וגורמים לכם להרגיש לא נוח עם זה ששאלתם בכלל, זה סימן להתרחק.

4. קניונים – ככל שתעבדו בקניונים יותר טובים, כך יהיה לכם קל יותר להרוויח כסף. הרבה יותר קל למכור מוצרי מותרות, מוצרי בריאות ומוצרי טיפוח לבן אדם עשיר, מאשר למישהו ממעמד הביניים. קצת מידע על הקניונים בהם נמצאות החברות, ייתן לכם מושג כללי איפה הכי משתלם לעבוד.

הקניונים החזקים בקייפטאון : waterfront, cancal walk, cavandish, tiger valli, sumerset. כמה קניונים מעולים ביוהנסבורג : Sandton City, Hyde Park Corner ,Northgate. את פורט פורט אליזבת ודרבן אני פחות מכיר. כמובן שיש עוד הרבה קניונים חזקים אחרים שתוכלו לעשות בהם הרבה כסף, אך אם אחת החברות שתתראיינו אצלם עובדות, באחד מהקניונים האלה – הסתדרתם.

הרבה בהצלחה!, ואם עדיין לא נרשמתם עכשיו זה הזמן 🙂

מצאתם עבודה? זה הזמן בדיוק להתחיל לעבור על רשימת ציוד לחו"ל וסידורים לפני הטיסה.

*מי שהחליט שהוא מעדיף לעבוד בציורי שמן, מוזמן לקרוא את המאמר על איך לבחור חברה למכירת ציורי שמןפרק 3 האם צריך לדעת אנגלית כדי להצליח בעבודה בחול

הקניון canal walk - אחד הקניונים הטובים שיש בו עגלות

הקניון canal walk – אחד הקניונים הטובים לעבודה של עגלות בקייפטאון