האם צריך לדעת אנגלית?

הרבה אנשים רוצים נורא לעבוד בחו"ל אבל לא ממש טובים אנגלית. פרק 4 - רשימת ציוד לחו"ל וסידוריםההיגיון אומר שאיש מכירות טוב הוא אחד כזה שיודע לשכנע ולדבר ולא אחד שטוב בלסחוב חפצים, או מעולה במתמטיקה. אבל מה שהגיוני זה לא תמיד מה שקורה בשטח…

עבודה בחו"ל – האם אפשר להצליח בלי לדעת אנגלית?

התשובה מפתיע מאוד, והיא שחד משמעית כן, אפשר להצליח ואפילו הרבה בלי לדעת אנגלית. אתם הולכים לקבל נאום שנכתב מראש על ידי תותחי מכירות. נאום שיכלול תשובה לכל שאלה, הדגמה של המוצר כולל בדיחות, קצת עקיצות והרבה מידע רלוונטי. אנשים למדו במשך שנים את התגובות של הלקוחות ובנו לכם נאום בהתאם. בנוסף, מוצרים רבים מוכרים את עצמם – ואתם הולכים לקבל הרבה עניין ותשומת לב רק בזה שתדגימו איך הם עובדים.

תוכלו ללמוד בעל פה נאום מכירות מנצח, ותשובות חזקות לכל השאלות. פשוט תדקלמו את הנאום עם הרבה קסם אישי, אנרגיות וחוש הומור. אני אישית ראיתי כמה אנשים שהייתה להם אנגלית ברמה של ילד ישראלי ממוצע בכיתה ג' ועשו סכומים לא רעים.

אבל…  ויש אבל גדול, אם תרצו לאלתר, להכיר באמת את האנשים מסביב, להיות בין המוכרים הכי טובים, וליהנות הרבה יותר מכל החוויה אתם צריכים לדעת אנגלית, לפחות ברמה של ניהול שיחה טובה. אם לא תדעו אנגלית טוב, אתם תאבדו חלק מהמכירות, תיהנו הרבה פחות מהטיול, ותכירו הרבה פחות אנשים חדשים ממדינות שונות, והכל בגלל מחסום שפה מטופש.

אז איך מומלץ לשפר את האנגלית?

1. סדרות וסרטים עם כתוביות באנגלית – תראו סרטים שכבר ראיתם, רק שהפעם תשימו להם כתוביות באנגלית במקום בעברית. למי שיש אנגלית ברמה נמוכה מומלץ להתחיל אפילו מסרטים מצוירים.

2. שירים באנגלית עם כתוביות (lyrics) – אחרי שתתרגמו את המילים לעברית, יהיה לכם הרבה יותר קל לזכור אותם, כול פעם שתשמעו את השיר תבינו מה הם אומרים.

3. קורסים ובתי ספר ייעודיים – יש אנשים שזה המקצוע שלהם. הם למדו שנים איך ללמד אנגלית הכי טוב, ויוכלו לבנות לכם תוכנית לימודים מותאמות אישית. יש לכם עוד חיים ארוכים ובתי הספר האלה יוכלו תוך מספר חודשים להביא אתכם לרמה בה אתם יכולים לדבר בחופשיות. אחלה קיצור דרך אם אתם שואלים אותי.

מתוך קורסי האנגלית שבחנתי, האנשים ששאלתי, ומקריאה קצרה בפורומים, וולסטריט נותן את התמורה הכי טובה לכסף ויוכל לקדם אותכם הכי מהר. השארתי לכם לינק להשארת פרטים :

לינק לקבלת פגישת ייעוץ בחינם ללימודי אנגלית

זכרו – למידת האנגלית אינה קורת ביום אחד, ובינתיים הזמן משחק נגדכם (כדאי שתתחילו לעבוד על זה הרבה לפני הטיסה).

אז… אחרי ששיפרנו קצת את האנגלית, הגיע הזמן לברר כמה מרוויחים בעבודה בעגלותלבחור חברה, או להתחיל להתכונן ולעבור על רשימת ציוד לחו"ל שהכנתי בשבילכם עם כל הסידורים לפני הטיסה, הציוד שצריך לקחת לחו"ל והדברים שאסור לשכוח.

עבודה בחו"ל - הוא מצליח בלי לדעת אנגלית

עבודה בחו"ל – הוא מצליח בלי לדעת אנגלית

פרק 4 - רשימת ציוד לחו"ל וסידורים

 

פורסם בקטגוריה לימוד אנגלית, עבודה בחו"ל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.